KTO SME

Aký je náš príbeh?

Hurricane Pictures

PIXEL štúdio. Pixel sa stal tým, čím bola prvotná myšlienka celého nášho projektu. Od nášho vzniku ubehlo už dosť rokov, preto sme radi, že z malého študentského projektu je dnes profesionálna eventová firma. Firma, ktorá je schopná zabezpečiť všetko. Od videa až po svetlá pre malé a stredne veľké akcie, s profesionálnym vybavením, skúsenosťami a hlavne s poslaním tvoriť veci moderne a s iným prístupom.

Náš príbeh začal ako študentský projekt na gymnáziu. V roku 2012 sme natočili reklamu a film o fingovanej firme. Keďže nás to zaujalo, rozhodli sme sa založiť študentské štúdio Hurricane Pictures. Nasledujúce roky sme okrem točenia organizovali a pripravovali kopu ďalších akcií. Vďaka získaným skúsenostiam z plesov, party a iných akcií, sme v roku 2015 oficiálne založili firmu. Na začiatku sme sa orientovali len na foto a video pre svadby a stužkové. Časom sme však pochopili, čo na trhu chýba. 

Neexistovala žiadna firma, ktorá by ponúkala všetky služby pre jednu akciu. Zároveň sme odpozorovali, že ak na jednej akcii robí jednotlivé služby viacero firiem, vznikajú problémy. Jednoducho každý si rieši len to svoje. Avšak služby sa navzájom ovplyvňujú, preto musia byť vzájomne dopĺňané. 

V roku 2016 začíname ponúkať aj ďalšie služby. Prichádza aj nový názov - OMEGA ENTERTAINMENT. OMEGA preto, lebo symbolizuje všetky naše služby, ENTERTAINMENT preto, že ide predsa o zábavu. V roku 2019 už toho ponúkame naozaj veľa. Aby sme v tom spravili poriadok, zakladáme filmovú divíziu Omegy, PIXEL štúdio.

Omega Entertainment tím

NÁŠ TÍM

Spoznajte nás

ZAUJALI SME ?

Vyberte si

Šimon Minárik

 

Šimon Minárik

Manager

Roman Nemeček

 

Roman Nemeček

Manager

Samuel Zachara

 

Samuel Zachara

Fotograf

Ján Michalík

 

Ján Michalík

Technik

Marek Kubala

 

Marek Kubala

Kameraman

Samuel Mliečko

 

Samuel Mliečko

DJ

Ladislav Horvát

 

Ladislav Horvát

DJ