top of page

KTO SME

Aký je náš príbeh?

Hurricane Pictures

Náš príbeh začal ako študentský projekt na gymnáziu v roku 2012. Natočili sme reklamu  o fingovanej firme. Keďže nás to zaujalo, rozhodli sme sa založiť študentské štúdio Hurricane Pictures. Nasledujúce roky sme okrem točenia organizovali a pripravovali kopu ďalších akcií. Vďaka získaným skúsenostiam z plesov, party a iných akcií, sme v roku 2015 oficiálne založili firmu.

Na začiatku sme sa orientovali video pre svadby a stužkové. Časom sme však pochopili, čo na trhu chýba. Neexistovala žiadna firma, ktorá by ponúkala všetky potrebné služby pod jednou strechou. Zároveň sme odpozorovali, že ak na jednej akcii robí jednotlivé služby viacero firiem, vznikajú problémy. Jednoducho každý si rieši len to svoje. 

Titulka spoločná .png

V roku 2016 začíname ponúkať aj ďalšie služby. Prichádza aj nový názov - OMEGA ENTERTAINMENT. OMEGA preto, lebo symbolizuje všetky naše služby, ENTERTAINMENT preto, že ide predsa o zábavu. V roku 2019 už toho ponúkame naozaj veľa. Aby sme v tom spravili poriadok, zakladáme filmovú divíziu Omegy, PIXEL štúdio. Pixel sa stal nakoniec tým, čím bola prvotná myšlienka celého nášho projektu.

V roku 2022 sa snažíme viac približit idetitu zančky k zákazníkom a preto je názov aj logo opäť menený. Z pôvodného názvu vypadáva slovo Entertainment a nahrádzaho slovo Event.  Taktiež logo dostáva nový jasnejší vzhlad. Celkovo firma prechádza aj rozsiahlou modernizáciou hlavne v oblasti zvuku a svetiel.

Omega Event logo
Omega Event logo

Od nášho vzniku ubehlo už dosť rokov, preto sme radi, že z malého študentského projektu je dnes profesionálna eventová firma. Firma, ktorá je schopná zabezpečiť všetko. Od videa až po svetlá pre malé a stredne veľké akcie, s profesionálnym vybavením, skúsenosťami a hlavne s poslaním tvoriť veci moderne a s iným prístupom.

NÁŠ TÍM

Spoznajte nás

Šimon Minárik

 

Šimon Minárik

Manager - Kamera

Roman Nemeček

 

Roman Nemeček

Manager - Kamera

Erik Gunár

 
Erik Gunár

Fotograf

Samuel Zachara

Fotograf

 
Samuel Zachara

Ján Michalík

Zvuk - Svetlá

 

Ján Michalík

Samuel Mliečko

 

Samuel Mliečko

DJ

Samuel Nemeček

Samuel Nemeček

Technik

Ladislav Horvát

 

Ladislav Horvát

DJ

bottom of page