top of page

FOTO

 

Pozrite si viac konkrétnejších informácií o našej činnosti v oblasti fotenia.

Fotograf

Naši fotografi sú skúsení vo všetkých typoch eventoch (môžete si pozrieť v galerií). Množstvo záberov je čisto individuálne, ale vždy zachytíme všetky dôležité 

momenty. Fotky sú vo vysokej kvalite aj vďaka svetlu, kedže Omega má vlastnú divíziu zameranú na svetlá. Tá sa stará o dokonalé nasvietenie našich všetkých eventov. 

Plátno

Nedávno sme naše plátno rozšírili na 4m. Okrem dĺžky sme posilnili aj svetlo. Nové osvetlenie tak nájde každý tieň, ktorý by sa na plátne mohol nachádzať. Aby ste svoj záber mohli hneď vidieť, vieme fotoaparát pripojiť s obrazovkou, ktorá je pred Vami.

Fotokútik

Súčasťou fotenia na plátne je aj veľké množstvo rekvizít, ktoré máme v ponuke. Od masiek, klobúkov, vtipných nápisov si tam každý jeden nájde to svoje. Ak však chcete profilovú alebo rodinnú fotku nebojte sa - náš fotograf Vám spraví aj takú.

platno-37

platno-37

Stužková

Stužková

Stužková

Stužková

Stužková

Stužková

Ples

Ples

Ples

Ples

Ples

Ples

Gala večer

Gala večer

Ples

Ples

Tlač fotiek

V prípade plesov je tlač fotiek často žiadanou službou. My danú službu ponúkame ako doplnok pri fotení na plátno. Väčšinou sa ľudia odfotia pri príchode. My počas akcie fotky upravíme, vytlačíme a pri odchode si ich jednotliví klienti zoberú. Pri fotení máte možnosť vidieť fotku na obrazovke prepojenej s fotoaparátom.

Tlač fotiek

Vyberte si

bottom of page