top of page
Ples

EVENT

After video ples

Videoklip

Krátky videoklip pre Váš event. Jedná sa o aftervideo - krátky zostrih tých najdôležitejších častí, ktoré sa na Vašom evente vyskytli. Celý klip je zostrihaný na jednu pesničku 3-5 minút. Viac informácií nájdete

Fotograf

Z celého Vášho eventu - plesu zhotovíme veľké množstvo fotiek, počet nie je limitovaný. Množstvo záleží čisto len od priebehu eventu. Ale nebojte sa, rozhodne sa nájdete pri zábave, tombole. Taktiež budete mať fotky z celého priebehu eventu. Na event-e máme vačšinou jedného fotografa, ale v závislosti od náročnosti akcie vieme poskytnúť aj dvoch.

Fotograf na ples

Súčastou eventu, napríklad plesu, je aj fotenie na našom 4m dlhom plátne. Nemusíte sa báť, že by ste sa nedostali na rad. Náš footgraf je tam počas celého eventu. Vy tak môžete mať fotky s rodinou a kamarátmi. Oficiálne fotky na plátne sa realizujú väčšinou pri príchode. Zábavné fotky s Vašimi kamarátmi sa realizujú až počas voľnej zábavy. 

Viac informácií nájdete

concert-crowd-hands-png-13.png

DJ zvuk

Zábava je základ dobrého eventu - plesu. My ju zaručíme vďaka našim skúseným DJ-om. Omega má v ponuke DJ-ov, ktorí majú naozaj bohaté skúsenosti s eventmi a hlavne s plesmi. DJ sa Vám počas celého večera bude starať o hudobný podmaz, korekciu zvuku, mikrofóny, program a hlavne zábavu,


A dokedy tam bude DJ? Dokedy sa budete chcieť baviť. Viac informácií nájdete 

DJ na ples
Podsvietenie na ples

Podsvietenie

Pokiaľ nemáte event - ples v krásnom kongresovom centre, tak rozhodne budete potrebovať naše podsvietenie. Naše svetlá dokážu celú  sálu krásne rozžiariť a oživiť. Fádny interiér kulturáku už viac nebudete musieť riešiť. Zároveň počas celého eventu nebudete musieť zasvietiť tie halogénové svetlá na strope. Nakoniec farbu svetiel vieme prispôsobiť Vám a výzdobe.

Rampa

Ak Ste boli raz na koncerte alebo festivale a videli ste STAGE, tak už máte približnú predstavu. My ponúkame niečo podobné, ale samozrejme prispôsobené Vám. V ponuke máme až tri veľkosti našich svetelných rámp. Veľkosť záleží len na Vašich požiadavkách a hlavne na sále, akú budete mať. Možnosti sú neobmedzené.

Rampa Vám ponúkne skutočný svetelný zážitok a hlavne zábavu, akú ste nezažili. Rampu tvorí veľké množstvo efektov, ako sú lasery, otočné hlavy, stroboskopy, scanary. Viac konkrétnejších informácií o rozdieloch v našich rampách nájdete

Ako prebieha ples

Ako to prebieha ?

Backstage

Na Váš event prídeme v dostatočnom predstihu. V sále náš tím všetko pripraví a my si zatiaľ s Vami všetko prejdeme. Nasleduje generálka, kde sa všetko nacvičí a preskúša. Určíme si dôležité miesta pre kamery a fotky.

 

Následne prebieha event. Čas dokedy budeme  závisí od služieb, ktoré si od nás zakúpite.

Galéria

 

Navštívte našu galériu, kliknite a pozrite si ešte viac z našej práce. 

Event
Event
Event
Party
Live
Party
Event

Ako to vyzerá ?

Cena plesu

Chcete vedieť cenu?

bottom of page