top of page

SVADBA

Svadba kameraman

Kameraman

Bez ohľadu na druh videa, ktoré si vyberiete je počas celého večera prítomný náš kameraman. Nemusíte sa tak báť, že by sme niečo nenatočili. Väčšinou sa točia ranné prípravy, obrad, hostina, zábava, čepčenie. Svadby sú však rôzne čiže radi sa prispôsobíme a natočíme všetko, čo si budete želať..


V post-produkcií sa video zostrihá podľa druhu videa, ktoré chcete vo finále mať. Viac informácií nájdete

Video 45 min

Dlhé svadobné videa, ktoré poznáte z minulosti vyšli z módy. Preto Vám ponúkame dynamický zostrih z celého priebehu Vašej svadby dopnený o hudbu, moderné prestrihy a efekty. Video nestriháme striktne na určitú dĺžku. Záleží od svadby a udalostí, ktoré sa na nej vyskytnú. Spravidla sa dĺžka pohybuje medzi 15-20 minútami. Zaručujeme, že v danom videu nájdete všetko a hlavne sa pri tom nebude nudiť.

IMG_0173.jpg
DVE SÚ
​VÝHODNÉ

Ak si vyberiete Video na 20 minút získaťe 50% zľavu na klip.

Video 3min

Vďaka novému trendu ponúkame svadobný klip. Veľa svadobných párov nemá záujem o dlhé svadobné video, ale o krátky a vystižný klip, v ktorom je celý priebeh svadby zachytený v jednej pesničke. Daný klip sa dá potom jednoducho zdielať na sociálnych sieťach a rozhodne všetkých záujme. Klip si môžte priobjednať ku Vášmu 20 min. videu a získať tak zľavu 50% na daný klip alebo jednoducho samostane.

Fotograf

Z celej Vašej svadby zhotovíme naozaj veľké množstvo fotiek, počet nie je limitovaný. Množstvo záleží čisto len od priebehu svadby. Ale nebojte, rozhodne sa bude mať z čoho vyberať. Fotky budete mať z celého priebehu svadby, ako aj krásne profilové protrétové fotky. Nakoniec všetko záleží na Vás a Vašich požiadavkách. My sa radi prispôsobíme

concert-crowd-hands-png-13.png

DJ zvuk

Zábava je základ dobrej svadby. My Vám ju zaručíme vďaka našim skúseným DJ-jom. Omega má v ponuke DJ-ov, ktorí majú naozaj bohaté skúsenosti so svadbami. DJ sa Vám počas celého večera bude starať o hudobný podmaz, korekciu zvuku, mikrofóny a hlavne zábavu.

A dokedy tam bude DJ? Dokedy sa budete chcieť baviť. Viac informáciíí najdete

Svadba DJ
Podsvietenie na svadbu

Svetlá podsvietenie

Pokiaľ máte svadbu v krásnom kaštieli alebo v kultúrnom dome, aj tak rozhodne budete potrebovať naše podsvietenie. Naše svetlá dokážu celú Vašu sálu krásne rozžiariť a oživiť. Fádny interiér kulturáku - sály už viac nebudete musieť riešiť. Zároveň počas celej akcie takmer ani raz nebudete musieť zasvietiť svetlá na strope. Nakoniec farbu svetiel vieme prispôsobiť Vám a výzdobe. Viac informáciíí najdete

Ako vyzerá svadba

Pozrite ako to vyzerá

Svadobný klip

 

Aj takto môže vyzerať Vaša svadba. Jedná sa o ukážku svadobného klipu. Svadba sa dá organizovať aj počas pandémie a rúška naozaj neprekážajú.

Galéria

 

Navštívte našu galériu. Kliknite a pozrite si ešte viac Našej práce. 

Svadba foto
Svadba foto
Svadba foto
Svadba foto
Svadba foto
Cena svadby

Chcete vedieť cenu?

bottom of page