top of page

STUŽKOVÁ

Videoklip

Doplň svoj 1,5 hodinový záznam celej Tvojej stužkovej o krátky zostrih tých najdôležitejších častí. Alebo ho úplne nahraď. Jedná sa o klip zostrihaný na jednu pesničku   3-5 minút. Ak si od nás berieš celý záznam stužkovej, klip ku záznamu dostaneš s 50% zľavou. 

Kameraman

Z celej Tvojej stužkovej zhotovíme videozáznam. To predstavuje oficiálnu časť, program, tortičky a nakoniec zábavu. Nemusíš sa báť, že by sme na niečo zabudli. Kamery bežia vždy, keď sa niečo deje, a rozhodne všetko zachytia.


V post-produkcii sa z niekoľkých kamier video postrihá tak, aby malo svižný a moderný vzhľad. O každý uhol Tvojej stužkovej sa postará multikamerový záznam. Ten vzniká vďaka dvom kamerám, z ktorých jedna natáča statické zábery a druhá dynamické. Práve pohybová kamera pokryje všetky miesta na Tvojej stužkovej. Ak nejaký záber nevyjde ? Nevadí, ešte vždy je na mieste aj tretia kamera, ktorá točí celok tvojej stužkovej.  

Viac informácií nájdete

Kameraman stužková
Video stužková
Fotograf stužková

Súčasťou stužkovej je aj fotenie na našom 4m dlhom plátne. Nemusíš sa báť, že by si sa naň so svojou rodinou alebo kamarátmi nevošiel - je veľké. Oficiálne fotky na plátne sa realizujú väčšinou počas večere. Fotky s Tvojimi kamarátmi sa realizujú až počas voľnej zábavy. Viac informácií nájdete

Fotograf stužková

Fotograf

Z celej Tvojej stužkovej zhotovíme naozaj veľké množstvo fotiek, počet nie je limitovaný. Množstvo záleží čisto len od priebehu stužkovej. Ale neboj, rozhodne sa nájdeš pri nástupe, úklone,  pri stužkovaní. Taktiež budeš mať fotky z celého priebehu stužkovej, ako aj z programu, tortičiek a zábavy. Nakoniec nebude chýbať ani Tvoja spoločná fotka s triedou.

DJ zvuk

Zábava je základ dobrej stužkovej. My Ti ju zaručíme vďaka našim skúseným DJ-om. Omega má v ponuke DJ-ov, ktorí majú naozaj bohaté skúsenosti s eventmi a hlavne so stužkovými. DJ sa Ti počas celého večera bude starať o hudobný podmaz, korekciu zvuku, mikrofóny, program a hlavne zábavu.


A dokedy tam bude DJ? Dokedy sa budeš chcieť baviť. Viac informácií nájdeš

DJ Stužková
Podsvietenie stužková

Podsvietenie

Pokiaľ nemáš stužkovú v krásnom kongresovom centre, tak rozhodne budeš potrebovať naše podsvietenie. Naše svetlá dokážu celú sálu krásne rozžiariť a oživiť. Fádny interiér kulturáku už viac nebudeš musieť riešiť. Zároveň počas celej akcie nebudeš musieť zasvietiť tie halogénové svetlá na strope. Nakoniec farbu svetiel vieme prispôsobiť Tebe a výzdobe.

Rampa

Ak si bol raz na koncerte alebo festivale a videl si STAGE, tak už máš približnú predstavu. My Ti ponúkame niečo podobné, ale samozrejme prispôsobené stužkovej. V ponuke máme až tri veľkosti našich rámp. Veľkosť záleží na Tebe a hlavne na sále, akú budeš mať.

Rampa Ti ponúkne skutočný svetelný zážitok a hlavne zábavu, akú si nezažil. Rampu tvorí veľké množstvo efektov, ako sú lasery, otočné hlavy, svetlá, stroboskopy, scanary, RGB doplnené o dymové efekty. Viac konkretenjších informácií o rozdieloch v našich rampách nájdeš v sekcii služba Svetlá

concert-crowd-hands-png-13.png
kisspng-stage-lighting-computer-icons-cl
images_edited.png
Projekčné plátno.png

Projekcia

Plánuješ na svojej stužkovej premietať fotky alebo video, poprípade únos triednej knihy? Stavíme sa ale, že Tvoje plátno je malé a Ty sa bojíš, či ho bude vidieť. Tak sa neboj! My Ti ponúkame naše 3,5m dlhé projekčné plátno aj s montážou, projektorom a obsluhou. Viac informácií nájdeš

kisspng-stage-lighting-computer-icons-cl
images_edited_edited.png
kisspng-stage-lighting-computer-icons-cl
Stužková Backstage

Ako to prebieha ?

Backstage

 

Na Tvoju stužkovú prídeme v dostatočnom predstihu. V sále náš tím všetko pripraví a my si zatiaľ s Tebou všetko prejdeme. Nasleduje generálka, kde sa všetko nacvičí a preskúša. Určíme si dôležité miesta pre kamery a fotky, ako je nastúp, úklon, stužkovanie...
Následne prebieha stužková. Čas dokedy budeme na Tvojej stužkovej závisí od služieb, ktoré si od nás zakúpiš.    V prípade VIDEA a FOTIEK ostávame približne do 1.-2. hodiny rannej. Po týchto hodinách nechávame už súkromie, aby si sa mohol len baviť. Ak však zvolíš aj iné služby ako napríklad DJ tak samozrejme ostáva časť tímu na stužkovej až do konca.

Galéria

 

Navštív našu galériu, klikni a pozri si ešte viac našej práce 

Stužková
Stužková
Stužková
Stužková
Stužková
Stužková
103325009_940908616322722_78269178452802

Ako to vyzerá ?

Cena stužkovej

Chceš vedieť cenu?

bottom of page