top of page

SVETLÁ

 

Pozrite si viac konkrétnejších informácií o našej činnosti v oblasti svetelných show.

Rampa základ

Ako názov napovedá jedná sa len o základ. Daná rampa pozostáva len z pár nenáročných efetkov ako RGB, led svetlá a laser. Svetlá sú bez obsluhy zväčša nastavené na sound mode. Všetky efetky sú umiestnené na ľahkých T-stojanoch. Rampa základ je určená naozaj len pre malé, komornejšie a nenáročné akcie. 

Rampa štandart

Rampa štandart je naša najobľúbenejšia a najuniverzálnejšia rampa, ktorú ponúkame.

 

Rampa pozostáva z RGB led svetiel, otočných scanerov, laseru a stroboskopov. Všetky efekty sú umiestnené na hliníkovej stage konštrukcii, ktorú vieme na WMB stojanoch zdvíhnút až do výšky 4,5m. Rampa je doplnená aj o hazer (dymové efekty). Celá rampa je riadená cez počítač našim technikom, čiže je možné jej programovanie a úpravy aj počas priebehu Vašeho eventu. 

Rampa obsahuje všetko čo treba na malé a stredne veľké akcie. Ponúkne prijateľný svetelný zážitok a významne oživý celý priebeh Vašeho eventu. 

Rampa profi

Rampa profi je naša najlepšia a najväčšia rampa, ktorú ponúkame. Jej možnosti sú obrovské.

 

Rampa pozostáva z RGB led svetiel, otočných scanerov, otočných hláv (spot), laseru a stroboskopov. Všetky efekty sú umiestnené na hliníkovej stage konštrukcii, ktorú vieme na WMB stojanoch zdvihnúť až do výšky 4,5m. Rampu vieme rozdeliť aj na viacero rámp ak to event vyžaduje. Okrem iného je možnosť rampu zavesiť na "mačky" do výšky 9m (záleží od možnosti prístupu). Rampa je doplnená aj o hazer (dymové efekty). Celá rampa je riadená cez počítač našim technikom. Čiže je možné jej programovanie a úpravy aj počas priebehu Vašeho eventu. 

Rampa obsahuje všetko čo treba na stredne veľké a veľké akcie. Jej výhoda je velká variabilta, čiže ju vieme prispôsobiť aj špecifickým požiadavkám Vašeho eventu. Nakoniec rampu max vieme rozšíriť o akékoľvek množstvo efektov záleží čisto len na Vašej predstave a budgete.

Podsvietenie

Podsvietenie sa robí pomocu RGB led svetiel. Tie ako ich názov napovedá vieme nastaviť do veľkého spektra rôznych farieb, ale už vopred hovoríme, že hnedá alebo čierna sa nastaviť nedá. Svetlá sú vždy decentne rozmiestnené, tak aby čo najmenej zasahovali do výzdoby ale splnili účel. Máme odskúšané, že atmosféra a nakoniec aj vysledné fotky a video sú neporovnateľné pri použití našich RGB svetiel. Pre svadby, stužkové, plesy.

Podsvietenie

Ste náročnejší ?

 

Ak by ste potrebovali na zakázku navrhnúť svetelnú show - vieme vytvoriť 3D vizualizáciu presne podľa Vašich požiadaviek. V prípade potreby vieme doplniť a rozšíriť naše vybavenie vďaka spolupráci s inými eventovými firmami.

svadba stužková ples

Vyberte si

bottom of page