top of page

PROJEKCIA

 

Pozrite si viac konkrétnejších informácií o našej činnosti v obasti projekcie.

Projektor
Projekčné plátno.png

Projektor

Ku plátnu ponúkame aj projektor. Náš projektor patrí do štandartnej kategórie projektorov, ktoré bohato postačujú ako v svietivosti tak aj v rozlíšení. Hlavne načo si prenajímať veľkokapacitné projektory za niekoľko stoviek eur, keď Vám ponúkame neporovnateľne lacnejšiu alternatívu, ktorá splní svoj efekt.

Obsluha

Projektor a plátno sa nevyhne obsluhe. Danú možnosť neponúkame primárne, ale z praxe máme odskúšané, že na evente sa nikdy nevie nikto nájsť kto by preklikával prezentáciu a staral sa o samotný projektor. My si natiahneme HDMI kábel až do zákulisia, kde sa celý čas staráme o prezentácie, video a hladký priebeh danej služby. 

Spoločná TITULKA velká.png

svadba stužková ples

Vyberte si

Plátno

Veľakrát sa stretávame s tým, že ľudia na stužkových aj plesoch využívajú projekciu. Problémom všetkých týchto eventov je ale veľkosť premietacej plochy. Je rozdiel ak máte 1,5m široké plátno - bielu stenu alebo 3,5m profesionálne projekčné plátno. Naši zákaznici si dajú veľakrát záležať na príprave prezentácie alebo videa,  ale ak premietajú na malé plátno a ľudia sú od neho 15m tak to naozaj nemá význam. 

bottom of page