top of page

DJ ZVUK

 

Pozrite si viac konkrétnejších informácií o našej činnosti v oblasti ozvučenia - DJ.

Zvuk

Náš zvukový aparát odpovedá oblasti zamerania, ktorou je  DJ. Je postačujúci pre všetky typy sálových eventov. Vždy ho prispôsobujeme podľa veľkosti a typu daného eventu. Napríklad pri stužkových je dôležité mať na akcii viac basových reproduktorov. Naopak na plese to nie je až tak potrebné. Taktiež vždy vieme náš zvuk doplniť a rozšíriť - ak to event vyžaduje.

DJ
Ozvučenie

Mixsážne pulty

Áno, vidíte správne. Ten tablet je náš nový pult. Samozrejme vlastníme aj klasické zvukové pulty, ale od minulého roku sme prešli na nový pult, ktorý vieme ovládať z akéhokoľvek miesta na Vašom evente. Hlavne jeho možnosti sú neporovnateľné pre niektoré typy akcií na rozdiel od klasických pultov. 

Mikrofóny

Súčasťou DJ služby je aj poskytnutie dostatočného množstva mikrofónov a možnosti voľných vstupov pre hudobné nástroje v našom pulte. Mikrofóny sú dialkové, káblové aj náhlavné. Nahlavné (madony) sa nám dobre neoverili v prípade neskúsených klientov. Daný mikrofón zachytáva úplne všetko a ak ste neni naň zvyknutý, tak počas akcie sa postaráte o neplánovanú zábavu pre všetkých prítomných. 

Ozvučenie

Pre svadby, stužkové, plesy.

NÁŠ TÍM

Spoznaj našich DJ-ov

Ladislav Horvát

 

Ladislav Horvát

DJ

Samuel Mliečko

 

Samuel Mliečko

DJ

58382209_2633487123335015_48627204616722

 

Jakub Holúbek

DJ

svadba stužková ples

Vyberte si

bottom of page